Serwis Panasonic

logo panasonic fotoserwis bydgoszcz

Serwis aparatów Panasonic

W pogwarancyjnym serwisie aparatów cyfrowych możliwa jest naprawa między innymi następujących modeli:

Aparaty kompaktowe:

Panasonic Lumix DMC-F1
F2
F3
F7
FP1
FP2
FP3
FP5
FP7
FP8
FS3
FS4
FS5
FS6
FS7
FS10
FS11
FS12
FS15
FS16
FS18
FS20
FS22
FS25
FS30
FS33
FS35
FS37
FS42
FS62
 FT1
FT2
FT3
FT10
FX1
FX2
FX3
FX5
FX7
FX8
FX9
FX01
FX07
FX10
FX12
FX30
FX33
FX35
FX37
FX40
FX50
FX55
FX60
FX66
FX70
FX77
FX90
FX100
FX150
FX500
FX550
FX700
Panasonic Lumix DMC FZ1
FZ2
FZ3
FZ4
FZ5
FZ7
FZ8
FZ10
FZ15
FZ18
FZ20
FZ28
FZ30
FZ38
FZ45
FZ48
FZ50
FZ100
FZ150
Panasonic Lumix DMC LC1
LC5
LC20
LC33
LC40
LC43
LC50
LC70
LC80
LS1
LS2
LS5
LS60
LS65
LS70
LS75
LS80
LS85
LX1
LX2
LX3
LX5
 LZ1
LZ2
LZ3
LZ5
LZ6
LZ7
LZ8
LZ10
 S1
S3
Panasonic Lumix DMC TZ1
TZ2
TZ3
TZ4
TZ5
TZ6
TZ7
TZ8
TZ10
TZ18
TZ20
TZ50
ZX1, ZX3

Bezlusterkowce systemu  mikro cztery trzecie:

Panasonic Lumix DMC G1, G2, G3, G10, GF1, GF2, GF3, GX1, GH1, GH2, GH3, GH4, GH5, GH5S,  L1, L10

 

Aby otrzymać informacje dotyczące naprawy aparatów firmy Panasonic zadaj pytanie w komentarzach poniżej. Postaramy się możliwe szybko odpowiedzieć na Twoje pytanie. Możesz również zarządzać swoją subskrypcją tak aby otrzymać automatyczne powiadomienie o odpowiedzi.

1 046 komentarzy do “Serwis Panasonic”

 • Sebastian:

  Witam, czy są w stanie Państwo naprawić niedziałające tylne pokrętło w Panasonic’u GX80? Jaki byłby koszt i czas realizacji? Pozdrawiam

 • Panasonic Lumix DMC TZ10:

  Dzień dobry, aparat nie „widzi” karty pamięci – po jej włożeniu (sprawdzane były dwie i przy każdej dzieje się to samo) wyświetla się komunikat „Zdjęcia będą zapisywane w pamięci wewnętrznej”. Czy przyczyną jest awaria gniazda kart SD? Jaki byłby koszt naprawy i czas wykonania usługi? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

  • PRZ:

   Dzień dobry

   Wymiana slotu kart ok 300 zł. Tak jest to możliwa przyczyna pojawiania się komunikatu „Zdjęcia będą zapisywane w pamięci wewnętrznej” Termin realizacji jest zależy on dostawy części , trwa to zazwyczaj ok 2-4 tyg.

   Pozdrawiam

 • AK:

  Witam. Jaki byłby koszt ogólnego przeglądu i serwisu (czyszczenie, nowe smary w napędzie, itp.) Lumix FZ38? Aparat ok. 30000 przebiegu. Sprawny.

  • PRZ:

   Dzień dobry

   Nie stosuje się takich czynności. Nie są one przewidziane w instrukcji obsługi sprzętu. Możemy sprzęt naprawić gdy jest uszkodzony oraz wyczyścić gdy jest brudny i np na zdjęciach są widoczne czarne plamy. W modelu Panasonic FZ38 może pojawić się problem z obiektywem , który objawia się komunikatem o błędzie i wtedy faktycznie warto naprawić niż kupować nowy.

 • Ireneusz:

  W panasonicu fz300 po włączeniu nie otwiera obiektywu ma chęć wystartować ale nie ma obrazu pojawia się aby menu a za kilka sekund bląd stabilizacji czy to wina płyty głównej i jakiegoś układu czy modułu matrycy ? i ile by to kosztowało

 • TZ40:

  po wkonaniu jednego zdjecia do pamieci wew. pojawia sie komunikat ze pamiec jest pełna pomimo ze jest tylko jedno zjecie
  jaki bylby koszt naprawy urochomienia pamieci wew

  • PRZ:

   Dzień dobry

   W aparacie Panasonic TZ40 pamięć wbudowana wynosi 12MB. Polecam zakupić kartę pamięci , dla przykładu: SD Memory Card, SDHC Memory Card, SDXC Memory Card. Maksymalna pojemność obsługiwana przez ten aparat to prawdopodobnie 128GB

 • Panasonic Lumix DC-TZ90:

  Dzień dobry,
  prawdopodobnie do wnętrza aparatu – na matrycę lub soczewkę obiektywu – dostał się paproszek. Przy krótkich ogniskowych jest widoczny na wyświetlaczu i w wizjerze jako nieco ciemniejsza plamka (zwłaszcza na jasnych obiektach), natomiast przy długich ogniskowych staje się nieco mniejsza, ale ciemniejsza i bardzo wyraźnie widoczna. Opisane zabrudzenie jest rejestrowane na zdjęciach. Proszę o podanie czy istnieje możliwość czyszczenia i jaki byłby koszt oraz czas wykonania usługi. Czy ewentualne osobiste dostarczenie aparatu do firmy miałoby wpływ na skrócenie czasu oczekiwania?
  Z góry dziękuję za odpowiedź,
  Pozdrawiam,
  T.

  • PRZ:

   Dzień dobry

   Orientacyjny koszt czyszczenia w/w zabrudzenia w obiektywie / matrycy -350 zł. Realizacja usługi w tym przypadku do ok. 5 dni rob. liczonych od chwili gdy otrzymamy akceptację na realizację usługi. Dostarczenie sprzętu osobiście do punktu przyspiesza realizację o czas związany z dostawą w przypadku usługi wysyłkowej.

   Pozdrawiam

 • Eliza:

  Dzień dobry, Panasonic DMC-TZ57 obiektyw nie chowa się do korpusu, wcześniej aparat zawieszał się przy robieniu selfie(uchylanie wyswietlacza). Ile wyniesie naprawa. Pozdrawiam

  • PRZ:

   Dzień dobry

   Niestety nie mam gotowej odpowiedzi. Orientacyjny koszt naprawy obiektywu ok 350 zł. Co do wyświetlacza to trzeba sprawdzić a ewentualna naprawa uzależniona jest od dostępności części.

 • WojtekW:

  Dzień Dobry,
  Panasonic Lumix FZ-1000: czyszczenie matrycy. objaw plamka na jasnym tle.
  Bardzo proszę o wycenę usługi i przybliżony czas realizacji po dostarczeniu sprzętu przez kuriera.

 • Janusz Matyas:

  Dzień dobry.
  Panasonic, Lumix FZ50, czy możecie wymienić gumową okładzinę korpusu aparatu, jaka jest cena usługi.
  Pozdrawiam.

 • Roman:

  Wymiana wyświetlacza.
  Lumix FZ 1000

 • Panasonc fz50:

  Proszę o informację czy dostanę okular do fz50 może być używany

 • Adam:

  Lumix fz-82 nie włącza się. Czasami zapala się czerwona lampka ładowania. Jaki byłby orientacyjny koszt jego naprawy?

 • Paweł:

  Witam, w aparacie DMC TZ100 Przy próbie użycia zoom-u aparat wyłacza się i pojawia się komunikat „błąd zoom”. Zdarza się też, że po włączeniu aparat próbuje wysunąć obiektyw, ale zaraz cofa go i wyłącza się. Proszę o orientacyjny koszt naprawy

 • Mateusz:

  Dzień dobry.
  Aparat DC-GX800. Przewrócił się ze statywem upadając na bok. Po tym upadku co jakiś czas nie chce się włączyć dając komunikat „wyłącz i wlacz aparat” I faktycznie nie slychac wtedy cyknięcia migawki. Co ciekawe dzieje się to tylko jak aparat jest w poziomie. Jeśli go przechyle o 90st w jakimkolwiek kierunku problem się nie pojawia. Czy jest możliwość (bo nie widzę tego modelu w Waszym spisie) i jaki mógłby być koszt naprawy? Pozdrawiam.

 • R.:

  Dzień Dobry
  posiadam kamere hc-vx870
  mam problem z zoomem przy próbie nagrania dalekich obiektów nie ma ostrości
  po za tym wszystko działa poprawnie
  co może byc uszkodzone i jakie koszty ?

  • PRZ:

   Dzień dobry

   Uszkodzony może być moduł af w obiektywie. Wymiana obiektywu to koszt ok 1350 zł. Ewentualnie naprawa modułu jeśli będzie możliwa, koszt ok 450 zł

 • Lumix DMC-LZ3:

  Dzień dobry,
  W wyżej wymienionym egzemplarzu po włączeniu aparatu i upływie kilku sekund wyświetlony zostaje komunikat „wyłącz aparat i włącz ponownie”. Mechanika i optyka wydaje się działa poprawnie. Nagrywanie i odtwarzanie działa poprawnie.

 • Robert:

  Dzien dobry. Fz200 wyswietlacz działa, tylko jest całkiem ciemny. Jaki koszt i co może być przyczyną. Pozdrawiam

  • PRZ:

   Dzień dobry
   Orientacyjny koszt naprawy ok 350 zł. Uszkodzony może być wyświetlacz LCD lub połączenie LCD z płytą główną.

 • Brzeziński z Radomia:

  Witam!
  W aparacie Panasonik lumix DMC FZ 200, który to mam od nowości i rzadko używam – awarii uległ Zoom.
  Objawy, to 2 razy wcześniej zaciął się wyświetlał wiadomość o problemach z zoomem, a ostatnio przy wyłączaniu nie wciągnął się do ok. 2 cm i znieruchomiał.
  Słychać, jak próbuje ustawić ostrość i jakby uderzanie w “bandę” i znieruchomiał.
  Kilkakrotne próby uruchomienia – nie przyniosły poprawy.
  Czy jest sens naprawiać i ewentualnie wysłać go do Państwa?

 • Robert:

  Panasonic Lumix FZ-200: czyszczenie matrycy. Bardzo proszę o wycenę usługi i przybliżony czas realizacji po dostarczeniu sprzętu przez kuriera.

  • PRZ:

   Dzień dobry

   Orientacyjny koszt czyszczenia matrycy w aparacie Panasonic FZ200 to 300 zł. Termin realizacji zazwyczaj nie przekracza 10 dni roboczych.

 • Mateusz:

  Dzień dobry,
  Jaki jest aktualny koszt wymiany matrycy w lumixie GH5? Czy u Państwa można taką matrycę wymienić?
  Pozdrawiam,
  Mateusz

Zostaw wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Polityka Ochrony Danych Osobowych