Serwis aparatów

Suel foto serwis i naprawa aparatów cyfrowych i kamer video

Serwis aparatów oferuje kompleksową obsługę w zakresie naprawy sprzętu fotograficznego.

Jeśli Twój aparat cyfrowy lub lustrzanka nie funkcjonuje poprawnie lub w ogóle się nie włącza, nie martw się – jest bardzo duża szansa na to, iż uda się uratować ulubiony sprzęt w przystępnej cenie. 

Poniżej w komentarzach możesz zadać pytanie w sprawie naprawy aparatu. Często w odpowiedzi przedstawiana jest wstępna darmowa wycena naprawy sprzętu.

Zgłoszenie sprzętu do naprawy

 

 

Aby otrzymać informacje dotyczące naprawy aparatów cyfrowych i sprzętu fotograficznego zadaj pytanie w komentarzach poniżej Postaramy się możliwe szybko odpowiedzieć na Twoje pytanie. Możesz również zarządzać swoją subskrypcją tak aby otrzymać automatyczne powiadomienie o odpowiedzi.

444 komentarze do “Serwis aparatów”

 • Robert:

  Dzień dobry,
  W moim aparacie e-pokrętło zaczęło szwankować. Obracanie pokrętła powoduje zupełny brak zmiany nastaw lub zupełnie przypadkowo (np.: zmniejszam przesłonę z 3,5 na 3,2 a pojawia się f8). Podobnie rzecz ma się przy przeglądaniu zdjęć, powiększanie/pomniejszanie działa zupełnie przypadkowo. Jaki byłby koszt naprawy?
  Pozdrawiam
  Robert

 • Koszt czyszczenia:

  Witam.
  Jaki jest koszt czyszczenia/serwisu Nikon D3 + Nikkor 70-200/2.8?
  Chodzi o samą robociznę, bez wymiany części.

  • PRZ:

   Dzień dobry

   Koszt czyszczenia matrycy w body Nikon D3 – 200 zł Koszt czyszczenia obiektywu Nikkor 70-200/2.8 w zależności od stanu i zakresu czyszczenia.

 • Dawid:

  Witam,
  chciałbym zapytać o koszt kalibracji obiektywu Tamron 28-75 f2.8 na bagnecie Sony E.

 • Obiektyw:

  Witam posiadam obiektyw Sigma 70-200 2.8 mam problem z łącznościom z body sony a-57

 • Olympus xz10:

  Witam
  Posiadam Olympus xz10 którego dostałem uszkodzonego,aparat się normalnie włącza wysuwa się obiektyw, lampa błyskowa wyskakuje przy ustawieniu auto czyli tak jak powinno, ale wyświetlacz nie działa i przy próbie użycia zoomu zbliżania oddalania obiektyw nie reaguje, wstępna diagnoza w serwisie wykazała uszkodzenie gniazda fleksu wyświetlacza na płycie i możliwość jeszcze jakiegoś uszkodzenia na skutek możliwego zwarcia w związku z tym, nie podjeli się naprawy z braku części,czy będzie możliwa naprawa tego aparatu, może wymiana płyty głównej od jakiegoś innego aparatu xz10? jeżeli tak to jaka byłaby cena naprawy

  • PRZ:

   Dzień dobry

   Z częściami faktycznie może być problem. Wymiana Wyświetlacza LCD to koszt ok 250 zł. Może naprawa gniazda będzie możliwa. W razie czego proszę zlecić nam naprawę.

Zostaw wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Polityka Ochrony Danych Osobowych