W serwisie naprawiane są aparaty firm: Nikon, Canon, Sony, Panasonic, Samsung, Pentax, Fujifilm, Olympus, Casio, Kodak i innych

Drogi czytelniku, znalazłeś się na autoryzowanej stronie bloga internetowego, który jest prowadzony przez pracowników serwisu aparatów cyfrowych. Jest to serwis pogwarancyjny, w którym naprawiane są aparaty cyfrowe takich firm jak:

Na poszczególnych podstronach bloga Fotoserwis Bydgoszcz jest możliwość zadania pytania odnośnie naprawy sprzętu. Zostawiając na danej podstronie zapytanie otrzymasz szybką odpowiedź i darmową wycenę.

Oprócz samych aparatów, w serwisie można naprawić obiektywy, lampy błyskowe oraz inne akcesoria fotograficzne. Firma służy pomocą w zakresie czyszczenia sprzętu fotograficznego: możliwe jest wykonanie usługi czyszczenia matrycy CCD lub CMOS oraz czyszczenia obiektywów.

Jeśli nieszczęśliwie upadł Tobie obiektyw i uszkodził się filtr UV lub polaryzacyjny, tak że nie można go odkrecić, jest na to prosty sposób. Najlepiej przekazać taki obiektyw precyzyjnym technikom w serwisie, którzy bez śladu zdemontują uszkodzony i wgniecony filtr. Jest duża szansa że będzie można nakręcić nowy filtr.

W serwisie również otrzymasz pomoc w zakresie odzyskania utraconych zdjęć z przenośnych nosników danych.

131 komentarzy do “W serwisie naprawiane są aparaty firm: Nikon, Canon, Sony, Panasonic, Samsung, Pentax, Fujifilm, Olympus, Casio, Kodak i innych”

Zostaw wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Polityka Ochrony Danych Osobowych