Serwis Panasonic

logo panasonic fotoserwis bydgoszcz

Serwis aparatów Panasonic

W pogwarancyjnym serwisie aparatów cyfrowych możliwa jest naprawa między innymi następujących modeli:

Aparaty kompaktowe:

Panasonic Lumix DMC-F1
F2
F3
F7
FP1
FP2
FP3
FP5
FP7
FP8
FS3
FS4
FS5
FS6
FS7
FS10
FS11
FS12
FS15
FS16
FS18
FS20
FS22
FS25
FS30
FS33
FS35
FS37
FS42
FS62
 FT1
FT2
FT3
FT10
FX1
FX2
FX3
FX5
FX7
FX8
FX9
FX01
FX07
FX10
FX12
FX30
FX33
FX35
FX37
FX40
FX50
FX55
FX60
FX66
FX70
FX77
FX90
FX100
FX150
FX500
FX550
FX700
Panasonic Lumix DMC FZ1
FZ2
FZ3
FZ4
FZ5
FZ7
FZ8
FZ10
FZ15
FZ18
FZ20
FZ28
FZ30
FZ38
FZ45
FZ48
FZ50
FZ100
FZ150
Panasonic Lumix DMC LC1
LC5
LC20
LC33
LC40
LC43
LC50
LC70
LC80
LS1
LS2
LS5
LS60
LS65
LS70
LS75
LS80
LS85
LX1
LX2
LX3
LX5
 LZ1
LZ2
LZ3
LZ5
LZ6
LZ7
LZ8
LZ10
 S1
S3
Panasonic Lumix DMC TZ1
TZ2
TZ3
TZ4
TZ5
TZ6
TZ7
TZ8
TZ10
TZ18
TZ20
TZ50
ZX1, ZX3

Bezlusterkowce systemu  mikro cztery trzecie:

Panasonic Lumix DMC G1, G2, G3, G10, GF1, GF2, GF3, GX1, GH1, GH2, GH3, GH4, GH5, GH5S,  L1, L10

 

Aby otrzymać informacje dotyczące naprawy aparatów firmy Panasonic zadaj pytanie w komentarzach poniżej. Postaramy się możliwe szybko odpowiedzieć na Twoje pytanie. Możesz również zarządzać swoją subskrypcją tak aby otrzymać automatyczne powiadomienie o odpowiedzi.

947 Odpowiedzi do “Serwis Panasonic”

 • Mateusz:

  Podczas zbliżania zoom głośno chodzi i często wyskakuje błąd systemu zoom i słychać jakby piasek jaki koszt naprawy? 

 • Ania:

  Dzień dobry,
  jaki byłby orientacyjny koszt naprawy aparatu Lumix DMC TZ80 – po upadku wystepują problemy z ostrością – zdjecia są rozmyte po bokach kadru, niezależnie od ustawień ostry jest tylko środek zdjęcia.

 • RYSZARD:

  Dzień dobry

  Aparat DMC-TZ5 -uszkodzony ekran-wyświetlacz , wymiana -cena?

 • Robert:

  Witam. Posiadam aparat panasonic dmc-tz70. W trakcie robienia zbliżenia włącza sie nagrywanie, samo zblizenie tez nie zawsze działa. Aparat nie spadł z wysokości,  leżał w szafe prawie 2 lata.

 • Adam:

  Witam. Aparat Lumix Tz70 po uderzeniu lekkim nie zamyka się dolna część osłony obiektywu ( jest jakby luźna). Jaka byłby orientacyjny koszt naprawy?

 • Przemysław:

  FZ 28

   

  Witam,

  W aparacie nie działa przełacznik on/off. Nie moge wyłaczyć aparatu tylko przez wyciągnięcie baterii. Jaki byłby koszt naprawy?

  Pozdrawiam.

  • PRZ:

   Dzień dobry. Do wymiany jest cały moduł przełącznika multifunkcyjnego. Czekam na wycenę od dystrybutora ale bardzo mozliwe, że część już nie jest produkowana i się wyprzedała. Na zagranicznych stronach koszt samego moduł to ok 80 dol. więc nieopłacalnie drogo.

   Pozdrawiam

    

  • Przemysław:

   Dzień dobry! Czy otrzymał już Pan wycenę od dystrybutora? Czy interesująca mnie część zamienna jest jeszcze produkowana, czy już nie? Pozdrawiam!

   • PRZ:

    Dzień dobry

    Tak. Odpowiedź to: ” Niestety poszukiwany artykuł jest już niedostępny. Dlatego też nie możemy go sprowadzić z żadnego źródła.”

 • Agnieszka:

  dzień dobry,

  Proszę o informację ile będzie kosztować naprawa aparatu Panasonic lx 100.

  aparat uderzył o twarda powierzchnię z wysuniętym obiektywem. obiektyw się nie chowa, a na ekranie pokazuje się błąd ostrość. wygląda jakby prowadnica się przekszywila.

  dziękuję i pozdrawiam

  Agnieszka

 • EDWIN:

  wITAM, MAM pANASONI lUMIX dmc f3, kot zwałił mi aparat, pękł troszkę zameczek kklapki do zamykania sd karty i baterii. Podklejam to tasma i uzywam. Uprzejmię prosze napisac jaki byłby koszt nowej klapeczki do tegoż aparatu, Z pozdrowieniami Edwin. pozostawiam nr tel w sieci t.mobile 606-218-691

 • Panasonic dmc-G1:

  witam serdecznie. w moim aparacie Panasonic G1 nie działa obrotowy wyswietlacz. pradopobnie uszkodzony jes flex w zawiasie ekranu. Przy obrocie pokazuje się i znika obraz . proszę o podanie ceny naprawy

  Pozdrawiam

  Krzysztof frejus

 • LUMIX FZ48:

  Dzień dobry,

  Lumix FZ48 przestały działać wszystkie przyciski. Wyświetlacz działa, obiektyw sie wysuwa, na zmiany pozycji pokrętła funkcji reaguje. Nieaktywne przyciski migawki, nagrywania, zoom i pozostałe. Lampa błyskowa po otwarciu się ładuje.

  Proszę o informacje o koszcie naprawy.

  Pozdrawiam

  Tadeusz

 • DMC FT30:

  Dzień dobry. Wyświetla się po uruchomieniu komunikat "Błąd ostrości" i żadne przyciski nie działają. Jaki byłby koszt i czas naprawy ? 

  • PRZ:

   Dzień dobry

   Wymiana obiektywu na nowy oryginalny moduł to koszt ok 800 zł lub naprawa obiektywu w cenie ok 350 – 450 zł Termin realizacji ok 7 – 14 dni rob.

 • Andrzej:

  Jaki jest koszt wymiany monitora w Lumix DMC-TZ5

 • Elżbieta:

  Dzień dobry,

  Aparat Panasonic Lumix DMC-TZ 10

  brak ostrości przy korzystaniu z przełącznika  ZOOM, obraz staje się rozmyty- tak przy robieniu zdjęć jak i przy nagrywaniu filmu,  po włączeniu aparatu wyświetla się komunikat "zoom zostanie przywrócony do pozycji ustalonej w momencie wyłączenia" i tak, gdy włącze aparat, a przy poprzednim wyłączeniu obraz był rozmyty, to jest rozmyty.  Aparat nie spadł nie był uderzony stało sie to tak nagle, nie wiem czy może przyczyną było noszenie w kieszeni bez futerału.Jestem laikiem w tych sprawach opisałam tak jak umiałam, chciałabym wiedzieć czy możliwa jest naprawa i jaki byłby koszt?

  Pozdrawiam

  Elżbieta

   

 • Martyna:

  Model Lumix DMC-TZ57: Czy jest możliwa naprawa, jesli tak prosze o wycene: nie dziala wyswietlacz w aparacie,jest caly czas czarny ekran, po wlaczeniu aparatu bardziej ,,granatowy" aparat nagrywa, robi zdjecia, natomiast nie widac ,,operacji ktore sie robi". 

 • Martyna:

  Dzień dobry,

  Aparat lumix lx-100, spadł na ziemię gdy obiektyw był wynunięty. Od tamtej przy włączeniu nie wysówa się, a na wyświetlaczu wyświetlają się informacje: błąd systemu (zoom), błąd systemu (stabilizator). Jaki może być koszt naprawy aparatu?

 • jarosław:

  Witam,czy jest możliwość wyczyszczenia matrycy w panasonicu LX 100,jeżeli tak to jaka przybliżona cena.Pozdrawiam

 • Leszek:

  Dzień dobry,

  Lumix LX-100. Spust wymaga silnego wciśnięcia do wyzwolenia migawki. Czy to częsta usterka tego aparatu? Poroszę o wycenę.

  Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź na oba pytania :)

  • PRZ:

   Dzień dobry

   Trudno jest mi odpowiedzieć na pierwsze pytanie gdyż nie prowadzimy specjalnych statystyk dotyczących tej usterki. Jeśli chodzi o ten model aparatu to najczęstrzą usterka jest uszkodzonie obiektywu. Orientacyjny koszt naprawy  / wymiany spustu ok 350 – 450 zł

   Pozdrawiam

    

 • Maciej:

  Dzien dobry.

  Ile wyniosła by wymian taśmy ekranu lcd w lumix dmc gh-2. Na paoczątku (kupiony jako używaka) ekran wyłączał sie w momęcię całkowitego "wywinięcia" go na drugą stronę ( w stronę uzytkownika), teraz nie ma już niczego.Aparat dziala normalnie.

   

 • Michał:

  Witam spadł mi aparat Panasonic lumix fz45 i peglo wewnętrzne szkiełko w obiektywie leica, jaki może być koszt naprawy

 • Joanna:

  Witam! W aparacie panasonic lumix dcm-lx15  powłaczeniu nie otwiera sie do końca przesłona, nieuznano reklamacji, uzasadnisając odmowę zanieczyszczeniem w ruchomych elementach optyki umiemożliwiające pracę zespołu obiektywu. koszt wymiany zespołu obiektywu wyceniono na 1000 zł co przewyższa wartośc aparatu. Jaki koszt naprawy byłby w waszym serwisie. Pozdrawiam

  Asia

 • Daniel:

  Witam, aparat GH4 + obiektwy Lumix 12-35mm – aparat wpadł do Morza Śródziemnego. Zalany cały i woda w obiektywie. Opłukałem go w słodkiej wodzie. Wyciągnąłem baterie. Obecnie się suszy. W obiektywie woda. Aparat nie reaguje.

  • PRZ:

   Dzień dobry

   Przykra wiadomość. Jeśłi Pan sobie życzy to możemy przyjąć sprzęt do serwisu do sprawdzenia. Niestety doświadczenie podpowiada, że o uratowanie aparatu i obiektywu będzie bardzo ciężko z uwagi na spore zasolenie Morza Śródziemnego.

Zostaw wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Polityka Ochrony Danych Osobowych